top of page
287075883_432956008832502_3927855285087352746_n.jpg

O MNIE

 

 

       Stare chińskie przysłowie głosi :znajdź pracę, którą pokochasz a już nigdy w życiu nie będziesz musiał pracować. Mnie się to udało!

Fotografia to moja pasja, która sprawia mi ogromną radość.  Profesjonalnie zajmuję się nią od 7 lat, od momentu kiedy na świecie pojawił się mój synek. Pracując jako fotograf dziecięcy, noworodkowy i rodzinny czuję, że odgrywam ważną rolę w uwiecznianiu wyjątkowych chwil w życiu osób, które do mnie przychodzą. Podczas każdej sesji staram się uchwycić prawdziwe, spontaniczne momenty ale przede wszystkim  chcę by widać było na nich miłość.  To wszystko przedstawiają fotografie, które trafiają do Waszych rąk.

Jeśli chcecie zatrzymać czas na fotografiach by zapamiętać niezwykłe chwile zapraszam Was do mojego studia na sesje rodzinne , dziecięce oraz ciążowe.  Ale to nie wszystko, możecie umówić się ze mną również na sesje indywidualne takie jak sesja kobieca czy portretowa . Zdjęcia możemy wykonać w studio lub w plenerze - wszystko zależy od Was:-)

Będzie mi również niezmiernie miło towarzyszyć  Wam podczas podczas uroczystości rodzinnych czy innych ważnych wydarzeń z życia Waszej rodziny , takich jak chrzest, pierwsze urodziny , komunia czy rocznica ślubu.

Jestem fotografem akredytowanym Akademii Fotografii Dziecięcej.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i kontaktu ze mną.

                

                                        Pozdrawiam!

 

                    Małgorzata Sarnowska

 

**************************
***************
bottom of page